niedziela, 14 grudnia 2008

Dziękuję

Bardzo dziękuję za wyróżnienie od globalistki. Już sam fakt, że czytacie nasze przygody i codzienne obserwacje życia w tak egotycznym kraju jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zakładałam bloga z myślą o rodzinie i znajomych, którzy byli ciekawi, jak sobie radzimy i przez myśl mi nie przyszło, że nasze przygody spotkają się z zainteresowaniem innych osób. Mam nadzieję, że dzięki nam jeszcze bardziej polubicie Egipt. Ja jestem nim zauroczona …

Zasady obdarowania są proste:
- należy na swoim blogu zamieścić logo oraz link do bloga osoby, od której otrzymaliśmy nominację,
- wybrać 7 ulubionych blogów, zamieścić ich linki oraz uzasadnienie wyboru.

Czytam wiele blogów, ale ponieważ mieszkam za granicą wiele z nich to przygody osób, w podobnej jak my sytuacji i większość z nich pisanych jest po angielsku.

Z polskich blogów czytam z nieukrywaną przyjemnością:

- White Plate – dla przepięknych opowieści i zdjęć, choć nie jestem miłośniczką gotowania. Może ten blog to zmieni?

- Tajwański blog – za zadziwiające historie z drugiej strony kuli ziemskiej. Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie będzie ich znowu więcej :)

- What a Wonderful Word – za ciekawe tematy i nowe odkrycia, z których moje ulubione to wieże ciśnień i sylwetki ludzi – drzew. Czekam na nowe :)

3 komentarze:

absence pisze...

Mieszkamy w globalnej wiosce, dzięki Internetowi możemy dotrzeć wszędzie. Jak się zna języki to już w ogóle ma się pełny dostęp. I to mi się bardzo podoba. Lubię podróżować w realu i wirtualnie. Dzięki Tobie Aniu mogę poznać Egipt i Kair od podszewki, z punktu widzenia "zwykłego" mieszkańca. Uwielbiam książki Nadżiba Mahfuza, a Twój blog i zdjęcia jeszcze bardziej mi przybliżają obraz Kairu. Dzięki :)
Pozdrawiam serdecznie.
Ps. Dzięki za wyróżnienie:)

Anonimowy pisze...

ach, dziekuje za wyroznienie :)
jak juz napisalam u siebie, wiecej opowiesci na pewno bedzie, nie jestem tylko pewna, czy czesciej ;) niestety po czterech latach Tajwan, a przynajmniej Tajpej, to dla mnie juz tylko codziennosc, a nie egzotyka;
zycze Ci, abys w swoim stanie "zadziwienia" pozostala jak najdluzej i ja tez bardzo lubie Twoje historie :) pozdrawiam

Liska pisze...

Dziękuję Ci bardzo bardzo pięknie. To naprawdę duże wyróżnienie :-)