poniedziałek, 25 maja 2009

Wybory do Parlamentu Europejskiego

W dniu 7 czerwca br. w godz. 8.00 - 20.00 czasu miejscowego
w siedzibie Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Kairze (5, Aziz Osman Str., Zamalek) oraz w Hurgadzie (Agape Clinic Center, Church Street, Dahar, Hurgada) odbędą się Wybory do Parlamentu Europejskiego.

Osoby chcące wziąć udział w wyborach proszone są o dokonanie rejestracji do dnia 2 czerwca 2009 r. na stronie:
www.e-konsulat.gov.pl
(należy wybrać kraj: Arabska Republika Egiptu).

Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestniczenia w wyborach znajdują się na stronie Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Egipcie

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Ambasadą:
+202 273 67 456, +202 273 59 583, +201 054 85 500
e-mail: secretary@kair.polemb.net

4 komentarze:

joanna pisze...

Ciekawa jestem, jak duża Polonia jest w Egipcie?
Ale ile osób weźmie udzial w głosowaniu, przyznam że już mniej mnie obchodzi ;)) Od jakiegos czasu jestem na emigracji wewnętrznej ;) W innym wypadku chyba bym oszalała ... A tak przynajmniej jeszcze jestem zdrowa psychicznie ;)

Gorąco pozdrawiam

żurawina pisze...

Polonia jest spora,jednak wieksza czesc mieszka w kurortach i nie sadze aby patriotycznie zareagowali i jechali specjalnie do Kairu zeby zaglosowac ;)

Kroniki egipskie pisze...

Cześć dziewczyny,
nie wiem jak spora jest Polonia w miejscowościach wczasowych, ale w Kairze jest nas całkiem sporo :) Druga Komisja Wyborcza będzie w Hurgadzie - czekam na kompletną informację z Ambasady, aby ją zaktualizować.

Joasiu, a co z tą emigracją wewnętrzną? Głosować trzeba, albo nie wolno potem narzekać! Niestety często trzeba wybrać mniejsze zło ... Ale Ty przecież jesteś optymistką :)))

Ja pisze...

no dzieki za info. moze spotkamy sie na miejscu?